#101316 | Zilveren Klontjestang

Kavel onverkocht
Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), 1972, tweede gehalte zilver (835), 10 cm. lang en 3 cm. breed. Keurmerken: jaarletter m (1972), kantoormerk M (Schoonhoven), Leeuw 2 (835) en zilversmid.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt