#101317 | Zilveren Klontjestang

Kavel onverkocht
Rijk gedecoreerd. Nederland, tweede gehalte zilver (835), 13 cm. lang en 1,5 cm. breed. Keurmerken: jaarletter, kantoormerk M (Schoonhoven), Leeuw 2 (835) en zilversmidkeurmerk.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt