#101318 | Zilveren Klontjestang

Kavel onverkocht
Rijk gedecoreerd. Nederland, 1836, tweede gehalte zilver (835), 11 cm. lang en 3,5 cm. breed. Keurmerken: jaarletter (1836), kantoormerk M (Schoonhoven), Leeuw 2 (835) en Zilversmid HBN?.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt