#101323 | Zilveren Lepeltje

Kavel onverkocht
Bladmotief. Nederland (Schoonhoven), Adrianus Kuijlenburg, 1877, tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm. en breedte 3,5 cm. Keurmerken: AK47, leeuw 2, jaarletter S (1877).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt