#101324 | Zilveren Lepeltjes (12x)

Kavel verkocht
Opengewerkt, getordeerde steel. Nederland (Schoonhoven), A. Piuut Jr., 1924, tweede gehalte zilver, lengte 10 cm. en breedte 2 cm. (lepel). Keurmerken: AP, leeuw 2 (925), kantoormerk M (Schoonhoven), jaarletter O (1924).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt