#101344 | Zilveren Lepelvaasje

Kavel verkocht
Afgewerkte rand. Nederland, 1921, tweede gehalte zilver (835), 8 cm. hoog en een doorsnede van 6 cm. Keurmerken: leeuw, stadsmerk en jaarletter L uit 1921.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt