#101345 | Zilveren Lepelvaasje

Kavel verkocht
Met parelrand. Nederland, Van Kempen, eerste gehalte zilver (925), 8 cm. hoog en een doorsnede van 6 cm. Keurmerken: leeuw 1, stadsmerk B (Utrecht) en jaarletter en 'VKB'.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt