#101346 | Zilveren Lepelvaasje

Kavel verkocht
Nederland (Voorschoten), Van Kempen Begeer, eerste gehalte zilver (925), 8 cm. hoog en doorsnede van 6,5 cm. Keurmerken: leeuw 1, stadsmerk B (Utrecht) en jaarletter en 'VKB'.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt