#101347 | Zilveren Lepelvaasje

Kavel onverkocht
Nederland, 1927, tweede gehalte zilver (835), 8 cm. hoog en doorsnede van 6,5 cm. Keurmerken: leeuw 2, kantoorteken C (Den Haag) en jaarletter (1927) en 'V'.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt