#101348 | Zilveren Lepelvaasje

Kavel verkocht
Nederland, Van Kempen, 1907, tweede gehalte zilver (835), 8 cm. hoog en een doorsnede van 6,5 cm. Keurmerken: leeuw 2, kantoorteken C (Den Haag) en jaarletter (1907) en 'VK'.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt