#101349 | Zilveren Lepelvaasje

Kavel onverkocht
Met inscriptie 'Jannigje 18-8-1957'. Nederland, 1932, tweede gehalte zilver (835) 8 cm. hoog en doorsnede van 6,5 cm. Keurmerken: leeuw 2, kantoorteken C (Den Haag) en jaarletter (1932) en 'V'.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt