#1013135 | Zilveren Cakeprikker

Kavel onverkocht
Floraal décor. Nederland (Amsterdam), 1847, tweede gehalte zilver (835), lengte 19 cm. en breedte 2,5 cm. (vork). Keurmerken: M14C, leeuw 2 (835), stadsmerk A (Amsterdam), jaarletter N (1847).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt