#1013136 | Zilveren Cakeprikker

Kavel onverkocht
Floraal décor. Nederland (Haarlem), Zaanlandse Zilversmederijen n.v., 1937, tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm. en breedte 3 cm. (lepel). Keurmerken: ZZ met hamer, leeuw 2 (835), stadsmerk A (Amsterdam), jaarletter C (1937).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt