#1013137 | Zilveren Groentelepel

Kavel verkocht
Rijk gedecoreerd, opengewerkt, parelrand. Nederland (Utrecht), C.J. Begeer, Kon. Utrechtse Fabriek van Zilverwerk, 1903, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm. en breedte 6 cm. Keurmerken: CB*, leeuw 2, stadsmerk B (Utrecht), jaarletter T (1903).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt