#1013141 | Zilveren Natfruitlepel

Kavel verkocht
Parelrand, getordeerde steel. Nederland (Sneek), Johannes Schijfsma, 1895, tweede gehalte zilver (835), lengte 25 cm. en breedte 7 cm. Keurmerken: stadsmerk, leeuw (835), Jaarletter L (1895), JS189.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt