#1013142 | Zilveren Natfruitlepeltje

Kavel verkocht
Floraal décor, getordeerde rand. Nederland (Sneek), Johannes Schijfsma, 1892, tweede gehalte zilver (835), lengte 14 cm. en breedte 3 cm. (vork). Keurmerken: JS189, leeuw 2 (835), stadsmerk F (Leeuwarden), jaarletter H (1892).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt