#1013159 | Zilveren Taartschep

Kavel onverkocht
Floraal gedecoreerd, afgebeeld werkende mensen. Nederland (Leeuwarden), 1920, tweede gehalte zilver (835), lengte 16 cm. en breedte 5,5 cm. Keurmerken: stadsmerk F (Leeuwarden), leeuw (835), Jaarletter K (1920).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt