#1013158 | Zilveren Taartschep

Kavel onverkocht
Nederland (Voorschoten), J. M. van Kempen, 1877, eerste gehalte zilver (925), doorsnede 6,5 cm. (schep), lengte 22 cm. Keurmerken: VK (zilversmid), leeuw 1, stadsmerk C (Den Haag), jaarletter S (1877).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt