#1013167 | Zilveren Bonbon mandje

Kavel onverkocht
Op voet. Opengewerkt met parelrand. Engeland, Birmingham, William Henry Leather, 1908. Doorsnede 12,5 cm. hoogte 6 cm. Keurmerken: 'W.H.L.', anker (Birmingham), leeuw (925), jaarletter i (1908).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt