#1013168 | Zilveren Bonbon mandje

Kavel verkocht
Opengewerkt met een gebogen rand. Engeland (Birmingham), Levi & Salaman, 1910-1921, sterling zilver, doorsnede 10 cm. en 2 cm. hoog. Keurmerken: een leeuwtje, jaarletter, 'L&S'
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt