#1013171 | Zilveren Bonbon mandje

Kavel verkocht
Engeland (Birmingham), Levi & Salaman, 1907, gehalte 925, doorsnede 10 cm. en 2 cm. breed. Keurmerken: 'L&S', anker (Birmingham), leeuw (925), jaarletter h (1907).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt