#1013172 | Zilveren Bonbon mandje

Kavel onverkocht
Bonbonmandje op 3 voeten. Opengewerkt en goudkleurig. Engeland, Birmingham, Synyer & Beddoes - Harry Synyer & Charles Joseph Beddoes, 1915. Doorsnede 15 cm. hoogte 6 cm. Keurmerken: 'S*B', anker (Birmingham), leeuw (925), jaarletter q (1915).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt