#10131342 | Nederlands Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai / Prachtig.

Kavel onverkocht
(Mev. 134a. Pick 71a). Serienummer SV 08616 - Zeer Fraai / Prachtig.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt