#10131343 | Nederlands Indië. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1933. - Zeer Fraai / Prachtig.

Kavel verkocht
(Mev. 142a. Pick 80a). Serienummer EM 05671 - Zeer Fraai / Prachtig.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt