#39 | Zilveren Strooilepel (2x)

Kavel verkocht
Nederland, 1916, tweede gehalte zilver (835), doorsnede (lepel) 8 cm, lengte 17 cm, 51 gram. Zilverkeuren: kantoorteken onleesbaar, jaarletter G.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt