#139 | Zilveren Bonbonmandje

Kavel verkocht
Opengewerkt. Nederland (Zutphen), A.F. van der Scheer & B.W. van Eldik, 1917-1950. Tweede gehalte zilver (835), lengte 16 cm, breedte 8 cm, 117 gram. Zilverkeuren: BWE, leeuw 2 (835), kantoorteken H (Arnhem), jaarletter V.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt