#140 | Zilveren Bonbonmandje

Kavel verkocht
Opengewerkt en parelrand. Nederland (Schoonhoven), J. Krins, 1947-1977. Tweede gehalte zilver (835). Lengte 12 cm, breedte 8 cm, 63 gram. Zilverkeuren: JK, leeuw 2 (835).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt