#164 | Engels zilveren Dienblad, London

Kavel onverkocht
20e eeuw mooi uitgewerkt dienblaadje met jugendstil motief. Gekeurd met; R&S Garrard & Co Haymarket.London. Meesterteken JG met een kroon (vermoedelijk James Garrad) Leeuwpaard, Lopende leeuw een jaarletter E = 1900. Afmetingen 24 x 17,5 cm en een totaalgewicht van 537,8 gram

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt