#165 | Zilveren Hengselmandje

Kavel onverkocht
Langwerpig henselmandje op pootjes. Getoetst zilver en gekeurd met 800 en een meesterteken. Breedte ca. 25 cm. Gewicht 201,5. Derde gehalte zilver.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt