#1340 | Lot 10x ½ cent.

Kavel onverkocht
1870, 1872, 1873, 1875, 1876, 1878, 1883, 1884, 1885, 1886 variërend van Zeer Fraai tot Prachtig.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt