#1341 | Lot 23x ½ cent.

Kavel onverkocht
1891, 1894, 1898, 1900, 1901, 1903, 1906, 1909, 1911, 1912, 1914, 1915, 1916, 1917, 1921, 1922, 1928, 1930, 1934, 1936, 1937, 1938, 1940 variërend van Zeer Fraai / Zeer Fraai / Prachtig.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt