#1342 | Lot divers.

Kavel onverkocht
1860, 1861, 1862, 1863, 1870, 1873, 1875, 1876, 1877, 1878, 1880, 1882 en 1883 en 6x 2½ cent 1877, 1881, 1883, 1884, 1886 en 1890 variërend van Fraai / Zeer Fraai tot Zeer Fraai / Prachtig.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt