#1343 | Lot 43x 1 cent.

Kavel onverkocht
1892, 1896, 1897, 1898, 1899, 1900, 1901 G, 1901 K, 1902, 1904, 1905, 1906, 1907, 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919, 1920, 1921, 1922, 1924, 1925, 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931, 1937, 1938, 1939, 1940, 1941, 1942 P.P., 1943 geel, 1941, 1942, 1943, 1944, 1948 variërend van Fraai / Zeer Fraai tot Zeer Fraai / Prachtig.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt