#1344 | Lot 16x 2½ cent.

Kavel onverkocht
1894, 1898, 1903, 1904, 1905, 1906, 1912, 1913, 1914, 1915, 1916, 1918, 1919, 1929, 1941, 1941 variërend van Zeer Fraai tot Prachtig.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt