#2488 | Soezenmandje zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model met decoraties van Putti en rozen. begin 20e eeuw, Keurtekens: 800, onleesbaar meesterteken, Z gehalte keur. 21 x 17 x 5cm, 173 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt