#2489 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Opengewerkt model met spijlen decoratie en afgewerkt met parelrand. Nederland, Schoonhoven, B. H. Driessen, 1921, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, J - gebruikssporen. 11,5 x 9,5 x 6cm, 88 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt