#2490 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Opengewerkt model met waaier vormen afgewerkt met parelranden. Nederland, Amsterdam, J. Postmus, 1921, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, L - gebruikssporen. 13,5 x 8 x 6cm, 87 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt