#2491 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model met spijl motieven en waaier en afgewerkt met parelranden. Nederland, Haarlem, A. Presburg & Zoon, 1947, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M - deukjes. 15 x 8,5 x 5cm, 62 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt