#2492 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model met opgesoldeerde handvatten en gegoten randen en rocaille pootjes. Nederland, Haarlem, Zaanlandse zilversmederij, 1926, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Q. 15 x 9,5 x 8cm, 107 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt