#2493 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model afgewerkt met parelranden. Nederland, 's-Gravenhage, DJ Aubert & Zoon, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, ZI, Sterling 925. 12,5 x 8 x 4,5cm, 79 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt