#2494 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model met spijlversieringen en opgesoldeerde parelranden. Nederland, Schoonhoven, J. Krins, 1954, Keurtekens: meesterteken, Leeuw, minerva, T. 12 x 7, 5 x 4, 5cm, 50 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt