#2502 | (6) delige Bonbon set zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met parelrand afgezet inclusief 5 bonbonschaaltjes. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, 925. 201 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt