#2503 | Schaal op voet zilver.

Kavel verkocht
Gehamerd model op voet met gebolde vormen gestileerd. Duitsland, B. W. K. S., 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, Maan, kroon, 835. Ø 22,5 cm, 338 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt