#2509 | Pastille schaaltje zilver.

Kavel verkocht
Gedreven model in bladvorm. 20e eeuw, Keurtekens: Z - gebruikssporen. 50 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt