#2510 | Pastille mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt op randvoetje afgewerkt met parelrand. Nederland, Schoonhoven, J. Krins, 1960, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, A. 4, 5 x 12, 5 x 7, 5cm, 49 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt