#2513 | Bonbonschaaltje zilver.

Kavel onverkocht
Laag ovaal vormig model met gegoten rocaille vormen en gedeeltelijk opengewerkt met gegraveerde florale versieringen. Nederland, 1939, Keurtekens: leeuw, minerva, E - gebruikssporen. 3 x 17 x 13cm, 108 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt