#2514 | Broodschaal zilver.

Kavel onverkocht
Strak ovaal geplooid model voorzien van houten handvatten. Belgiƫ, 20e eeuw, Keurtekens: A800, meesterteken - lichte gebruikssporen. 4 x 33 x 19cm, 460 gram, 800/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt