#2515 | Muntschaaltje zilver.

Kavel onverkocht
Vrije vorm ingelegd met munt van Luxemburgse groothertogin Charlotte. Duitsland, JB, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon 835, meesterteken - gebruikssporen en deukje. 2 x 15,5 x 9,5cm, 69 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt