#2516 | Muntschaal Elizabeth II Limited edition zilver.

Kavel verkocht
Compleet met originele etui en bijbehorende brochure Limited edition 798/1500. Engeland, Londen, Silverware manufacturers Ltd., 1972, Keurtekens: leeuw, panterkop, r, meesterteken. 130 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt