#2517 | Muntschaaltje zilver.

Kavel verkocht
Met Zuid-Afrikaanse Rand 1972. Zuid-Afrika, Pretoria, South African Mint S.A.M. , 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. Ø 13,5 cm, 183 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt